Moje doświadczenie

Jestem doświadczonym liderem UX/UI, który specjalizuje się w tworzeniu prototypów i prowadzeniu projektów UX w różnych branżach. Tworzę zespoły projektantów i badaczy, stosując szeroki wachlarz metod, by dostosować nasze projekty do rzeczywistych potrzeb użytkowników.


UX/UI Design Leadership

Od wielu lat prowadzę projekty i całe obszary biznesowe, jako UX Lead. Odpowiadam za całe strategie user experience i przeprowadzam projekty przez wszystkie fazy procesu projektowego. Specjalizuję się szczególnie w dużych i skomplikowanych systemach back office.

Figma Design Systems Strategia UX UX Research Analiza danych

Facylitacja warsztatów

Facylitacją warsztatów kreatywnych zajmuję się dłużej niż samym User Experience. Jestem certyfikowanym facylitatorem Design Thinking, ale stosuję wiele metod. Większość warsztatów, które organizuję jest dostosowana do konkretnych wymagań danego projektu.

Design Thinking Google Sprints Miro Figjam Data Thinking

Prototypowanie

We współczesnym biznesie trzeba działać szybko i testować rozwiązania, jak najtaniej i jak najwcześniej w procesie, żeby zyskać wartościową wiedzę. Mam umiejętności techniczne pozwalające budować zaawansowane prototypy interaktywne, jak i działające aplikacje MVP.

Web APIs Webhooks No-Code/Low-Code Retool Apple Shortcuts

Web Development

W wolnych chwilach dużo programuję. Pomaga mi to współpracować z teamami developerskimi i rozumieć ograniczenia technologiczne w pracy na interfejsami. Widzę dużą wartość w rozwoju umiejętności technicznych w pracy UX/UI Designerów.

HTML/CSS JS/TS SEO Git Linux Docker